RTV Pink - Radio Television Pink
Pocetak
ENGLISH
POČETAK | VESTI | TV PROGRAM | TV LICA | KOMPANIJA | MARKETING | MAPA SAJTA | KONTAKT
Pocetak
Životni partneri
petak 29.05. u 02.00
Komedija o prijateljstvu između dve vrlo različite devojke: heteroseksualne štreberke Pejdž i luckaste lezbejke Saše. Sve je u redu dok Pejdž ne upozna Tima, mladog i šarmantnog doktora. Kako se njihova veza razvija tako dve devojke moraju naučiti kako uklopiti Tima u njihovo prijateljstvo...

Režija: Suzana Fogel
Uloge: Lejton Mister, Džilijen Džejkobs, Adam Broudi, Gaburi Sidibe, Ejbi Eliot
Filmski program
Životni partneri
petak 29.05. u 02.00
Uloge: Lejton Mister, Džilijen Džejkobs, Adam Broudi, Gaburi Sidibe, Ejbi Elio
Transilmanija
subota 30.05. u 02.00
Uloge: Patrik Kavano, Džejms DeBelo, Toni Denmen, Dženifer Lajons, Oren Skog
Obračun u kazino kabareu
nedelja 31.05. u 00.30
Uloge: Dragomir Bojanić Gidra, Dragan Nikolić, Neda Arnerić
Prisiljen na borbu
nedelja 31.05. u 02.30
Uloge: Geri Denijels, Piter Veler, Aleksandra Viver, Arki Ris, Korbin Tomas
Žmurke
nedelja 31.05. u 04.15
Uloge: Aleksej Panin, Nikita Mihalkov
Uski prolaz
ponedeljak 01.06. u 00.30
Uloge: Džin Hekman, En Arčer, Džej Ti Volš, Em Emet Volš, Džejms Sikin
Sutra, kada je rat započeo
ponedeljak 01.06. u 02.30
Uloge: Kejtlin Stejsi, Rejčel Hard Vud, Linkoln Luis
Lagumi i zmajevi
utorak 02.06. u 03.00
Uloge: Džeremi Ajrons, Brus Pejn, Tora Berč, Džastin Velin, Marlon Vejans
Otvorena srca
sreda 03.06. u 02.00
Uloge: Sonja Rihter, Mads Mikelsen, Nikolaj Li Kas, Paprika Stin, Nils Olsen
Pasji život
četvrtak 04.06. u 02.30
Uloge: Gael Garsija Bernal, Emilio Ečeverija, Goja Toledo, Horhe Salinas
23 minuta do svitanja
petak 05.06. u 02.00
Uloge: Erik Roberts, Nia Pipls, Bob Zejni, Tom Sandoval, Kristen Daut
Restoran
subota 06.06. u 02.00
Uloge: Edrijen Broudi, Eliz Nil, Ketrin Kelner, Malkolm-Džamal Vorner
Univerzalni vojnik
nedelja 07.06. u 00.30
Uloge: Žan-Klod Van Dam, Dolf Lundgren, Eli Voker, Ed O’Ros
Smanjeni kapacitet
nedelja 07.06. u 02.30
Uloge: Metju Broderik, Virdžinija Medsen, Alan Alda, Džomi Benet, Luis Si Kej
Sestre
nedelja 07.06. u 04.15
Uloge: Oksana Akinšina, Katja Gorina, Roman Agejev, Tatjana Kolganova
Teksaški graničar
ponedeljak 08.06. u 00.30
Uloge: Nik Nolt, Pauers But, Marija Končita Alonzo, Rip Torn, Majkl Ajronsajd
Skitnica
ponedeljak 08.06. u 02.30
Uloge: Antonio Banderas, Bob Hoskins, Elen Barkin, Rendi Trevis, Kim Dikens
  W@P | RSS
Pink Films International Pink BH Pink Media Group Pink Plus Pink M ©MMVI, Radio Televizija PINK. All Rights Reserved.  

POS Oprema, POS Program Web designjewelry stores